По-рано днес водачът на “БСП - Обединена левица в 23

...
По-рано днес водачът на “БСП - Обединена левица в 23
Коментари Харесай

Габриел Вълков гласува и призова за една по-справедлива България

По-рано през днешния ден лидерът на “БСП - Обединена левица ” в 23 МИР в София Габриел Вълков гласоподава в 19 СУ “Елин Пелин ” в столицата.

“Днес гласувах за една по-справедлива България. България, в която всички имат еднакъв достъп до качествено обучение и опазване на здравето, без значение къде живеят. България, от която младежите не бягат с цел да търсят по-добър живот в чужбина. България, която слага индивида в центъра на политиките, а не корпоративните ползи. Ако и вие желаете една по-справедлива България, гласувайте! ”, прикани Вълков.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР