По принцип трябваше да пресече и слезе от тролей 7.

...
По принцип трябваше да пресече и слезе от тролей 7.
Коментари Харесай

ТРАГЕДИЯ: Майката на едно от загиналите момичета: Искам да видя дали тялото е на моето дете

По принцип трябваше да пресече и слезе от тролей 7. Аз си приказвах с нея, до момента в който беше в тролея. И като слезе. Трябваше да пресече и да отиде на на спирката на рейса 94 и да се прибере в " Дианабад ". Казах: мамо, затварям ти, с цел да пресечеш умерено. Не знам къде тъкмо е била. И аз желая да знам какво се е случило ". Беше на 22. Тъкмо щеше да стартира работа в един супермаркет. 20 минути по-късно я чаках, когато дойде на спирката. Тя като тръгне нанякъде и ми споделя. Дава ми на всяка крачка пояснение. Това сподели Дияна Стефанович, майка на Хариет Стефанович - едно от починалите девойки в жестоката злополука в София в ефира на Българска национална телевизия.

" Звъня, не ми подвига телефона и като не ми се обади... Сутринта рано чух по новините, че е имало подобен случай на кръстовището, където тя беше тъкмо вечерта. Надявах се при другарка да е отишла на посетители, но ѝ дадох торби за пазар. Ама телефонът ѝ се изключи в един миг. Нямаше никаква връзка ", сподели още майката.

" Да, да излязат експертизите. Да изкарат тялото. Искам и аз да го видя. Дали фактически е на моето дете. Казват, че документите дават отговор, само че аз би трябвало да видя с очите си, колкото и да е трагична гледката и ще остане за цялостен живот в съзнанието ми. Аз съм длъжна да видя дали това е моето дете ", сподели още тя.
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР