По повод Седмицата на гората служителите на ТП ДЛС Чепино“

...
По повод Седмицата на гората служителите на ТП ДЛС Чепино“
Коментари Харесай

Почистиха местата за отдих по пътя Велинград – Сърница

По мотив Седмицата на гората чиновниците на Търговско предприятие ДЛС „ Чепино “ почистиха местата за отдих по пътя Велинград – Сърница. Акцията обхвана регионите в местностите Грънчарица, Тели дере, Боров дол, Чехльово и Кара тепе.

От управлението на стопанството приканват всички да пазим природата чиста и да изхвърляме отпадъците единствено на избраните за това места.
 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР