Почистиха местата за отдих по пътя Велинград – Сърница
По мотив Седмицата на гората чиновниците на Търговско предприятие ДЛС „ Чепино “ почистиха местата за отдих по пътя Велинград – Сърница. Акцията обхвана регионите в местностите Грънчарица, Тели дере, Боров дол, Чехльово и Кара тепе.
От управлението на стопанството приканват всички да пазим природата чиста и да изхвърляме отпадъците единствено на избраните за това места.
От управлението на стопанството приканват всички да пазим природата чиста и да изхвърляме отпадъците единствено на избраните за това места.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




