По повод навършването на 18 години от създаването на Младежката

...
По повод навършването на 18 години от създаването на Младежката
Коментари Харесай

МГЕРБ на 18: Утвърден път, ново поколение лидери и ясна отговорност /снимки/

По мотив навършването на 18 години от основаването на Младежката организация на ГЕРБ, представители на структурата във Враца подчертаха ролята на МГЕРБ като среда за създаване на младежи с дейна гражданска позиция и отговорност към обществото.
„ МГЕРБ утвърдиха един явен модел, развиване посредством обучение, работа, непоклатимост и поредност. Това е път, който се потвърждава с резултати “, разясняват от организацията.
Народният представител Мартин Харизанов, който до скоро беше водач на МГЕРБ- Враца, съобщи:
„ В МГЕРБ  израснах като държавник и политик, и разбрах какво значи да носиш отговорност освен в политиката, а пред хората. Научих, че доверието се печели с резултати и че би трябвало да останеш покрай хората, за диалог, за помощ, за поддръжка. “
Настоящият представител на младежката конструкция Владимир Димитров също подчертава върху развиването на организацията и ролята ѝ измежду младите:
„ МГЕРБ продължава да притегля младежи, за които е значимо да бъдат част от общественост, която основава и работи за действителни резултати. Това е потомство, което схваща, че политиката е отговорност към обществото. “
От МГЕРБ, Враца означават, че организацията продължава да пораства и към нея се причисляват младежи с положително обучение, работа и с построен темперамент, които не бягат от отговорност и знаят, че доверието се печели с работа.
В умозаключение от структурата декларират, че България има потребност от готови експерти, политици и общественици, резистентност и ясна посока на развиване, като акцентират смисъла на мощните локални общности за бъдещето на страната.
„ 18 години по-късно нашият ангажимент остава същият, да градим, да отстояваме и да носим отговорност “, декларират от МГЕРБ- Враца.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР