По покана на Ани Камбарева, класен ръководител на 11 б

...
По покана на Ани Камбарева, класен ръководител на 11 б
Коментари Харесай

Психолог помага на ученици за решаването на кризисни ситуации

По покана на Ани Камбарева, класен началник на 11 б клас от ППМГ,, Васил Левски „- Смолян, психологът Елена Бончева организира среща на която се разискаха проблемите, с които се сблъскват всекидневно младежите.

Вниманието на подрастващите бе ориентирано към водачеството на групата, обстановките на рецесии и недостига на време. Това заяви секретарят на МКБППМН Сийка Алексиева.
При решаването на подложен проблем, учениците предложиха разнообразни тактики за справяне със обстановката. Срещата бе ползотворна за младежите, защото способства за преоценка и разбор на личните им полезности.
Класният началник е изявил предпочитание срещите и през идната образователна година да продължат, с цел да могат учениците да изградят резистентност и осъзнатост в другите житейски обстановки, уточни още Алексиева.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР