По никакъв начин не съм говорил с Главчев и не

...
По никакъв начин не съм говорил с Главчев и не
Коментари Харесай

Борисов: Не съм запознат с кабинета Главчев, но тръпна в очакване да го видя

" По никакъв метод не съм приказвал с Главчев и не съм се бъркал ", повтори още веднъж Борисов, който и в предходните дни отстояваше тази теза, макар че бъдещият длъжностен министър председател беше народен представител от ГЕРБ.

На консултациите при президента Борисов пратил дамите от парламентраната група - Теменужна Петкова, Рая Назарян, Деница Сачева, дружно с Томислав Дончев. 

На въпрос кои от досегашните министри са допустими за новия кабинет, Борисов отговори:

" Когато в петък водих диалог с Асен Василев, се удивлявам по какъв начин сътрудниците от ПП-ДБ имат нахалството да приказват, че Пеевски и Движение за права и свободи са отговорни да няма държавно управление. На финалния диалог - дано ви дадат листата с министри с направените ремонти от мен. Ние бяхме подготвени с кабинет ".
Източник: dir.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР