По мръкване на 5 юли 2022 г. две момичета чакат

...
По мръкване на 5 юли 2022 г. две момичета чакат
Коментари Харесай

Труд: Отиде си и майката на Хриси от мъка след мелето със Семерджиев

По мръкване на 5 юли 2022 година две девойки чакат градския превоз на спирка в София, само че в никакъв случай не се прибират у дома.

Те са пометени и убити на място от мощния джип на надрусания Георги Семерджиев. Това са Христина Дилева на 26 и 21-годишната Хариет Стефанович. Мелето се случва в непосредствена непосредственост до мястото, където бе погубен и Милен Цветков - бул. " Черни връх ". Той също си отиде сред ламарини. Докато чака почтително на червен светофар е ударен откъм гърба с гневна скорост. Зад кормилото е младият Кристиян Николов, който въобще не прави опит да спре. Трагедията се случи точно на Великден през 2020. Пробите на Николов демонстрираха съществуването на няколко типа опиат в кръвта. 

" За жал научихме, че майката на Хриси е умряла за няма и година след гибелта на щерка си ", заяви само пред " Труд news " Нинелла Върбанова от съдружие " Ангели на пътя ".

Интервю с Нинелла Върбанова четете
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР