По молба на председателя на Административния съд в Русе Съдийската

...
По молба на председателя на Административния съд в Русе Съдийската
Коментари Харесай

Съдийската колегия на ВСС уважи молбата на председателя на Русенския административен съд за освобождаването му от длъжност

По молба на ръководителя на Административния съд в Русе Съдийската гилдия на Висшия правосъден съвет (ВСС) го освободи от служба, съобщи специалистът " Връзки с обществеността " на съда Ваня Янева, представена от Българска телеграфна агенция.

Днес арбитър Диан Василев бе освободен от длъжността " административен началник - ръководител на Административен съд – Русе ". 

Посочените от арбитър Василев аргументи във импортираната молба за освобождението му от заеманата служба и преназначаването му на длъжността на арбитър са напълно персонални.

Съдийската гилдия на Висш съдебен съвет дефинира арбитър Диан Василев за изпълняващ длъжността ръководител на Административния съд в Русе до провеждането на нов конкурс и встъпването в служба на нов административен началник.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР