По-късно един мъж беше арестуван по подозрение за нарушение на

...

Кейси Палмър: Феновете, освиркващи обиден на расистка основа играч, са „идиоти“ и „абсолютни клоуни“, казва мениджърът на Ковънтри Сити Марк Робинс

По-късно един мъж беше задържан по съмнение за нарушаване на публичния ред на расова основа и освободен под гаранция, Южна Йоркширската полиция сподели.

В петък Палмър беше подиграван, когато пропусна късмет през първото полувреме и по-късно мощно освиркван, откакто получи жълт картон и още веднъж, когато беше сменен след почивката по време на равенството 1-1.

Робинс сподели: „ Реакцията беше срам. Хората би трябвало да се погледнат.

„ Какво вършат? Това е неуместно. Това е смешка - безспорна смешка. Не бива да се случва.

„ Кейси е футболист със семейство и желае да играе и да се любува на футбола си като всички останали. Тогава имате тези идиоти, безспорни клоуни. “

Футболната расистка корист би трябвало да докара до автоматизирана загуба на мач след „ отвратителни “ произшествия, споделя шефът на ФИФА Джани Инфантино. даде ясно обръщение по отношение на хипотетичния расистки случай от предишния уикенд.