По информация на БОЕЦ, Делян Пеевски е лансирал Даниел Митов

...
По информация на БОЕЦ, Делян Пеевски е лансирал Даниел Митов
Коментари Харесай

БОЕЦ твърдят: Делян Пеевски е лансирал Даниел Митов като свое протеже за нов лидер на ГЕРБ

„ По информация на БОЕЦ, Делян Пеевски е стартирал Даниел Митов като свое протеже за нов водач на ГЕРБ, а Борисов е запътен към пенсионерския клуб или почетно водачество, като Ахмед Доган. Явно Митов е потвърдил на Пеевски, че му е правилен прислужник и може да го обслужва по-добре от Борисов. А и Митов парадира, че американците го харесват, което е точка пред Пеевски. “

Това настояват от сдружението БОЕЦ във, пишейки още:

„ Преди две-три години, при скандал, обвързван с някой министър, Борисов ги захвърляше на секундата като използвани носни кърпи, с цел да избави себе си. Да напомним, че Борисов изхвърли даже Горанов и Младен Маринов за връзки с Пеевски! А в този момент приказва тъпизми, прави се на шут и не смее даже да спомене името на Митов. След разкритията на БОЕЦ за Велинград, Пазарджик, контрабандата в Пловдив и схемите в Академията на Министерство на вътрешните работи, Борисов мълчи.

БОЕЦ УВОЛНИХМЕ Даниел Митов на 04.04.2025 година, само че Борисов не смее да го пипне, тъй като Митов НЕ Е министър на Борисов, а на Пеевски. Вероятно Борисов се пробва да омилостиви Пеевски, като му се подлага, защитавайки го по закона Магнитски.

Борисов се е трансформирал в на ниска цена лобист на Пеевски и се натяга да му потвърди, че и той “има връзки ” пред американците. Което е цялостна нелепост, тъй като американските дипломати знаят доста добре кой е Борисов и кой е Пеевски. По-скоро Митов ще махне Борисов, в сравнение с Борисов да махне Митов. Мутрата с шлифера се оказа просто домакински любим на Пеевски.

Накрая БОЕЦ ще ги махнем и тримата — Пеевски, Борисов и Митов!

След празниците БОЕЦ продължаваме с напън, акции, митинги и нови разкрития! Както споделяме — пердах до дупка! “

Присъединете се към нашия 

Анализатор: България се трансформира в дом за непознати ползи и зложелател на своя народ

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР