По границите всичко е нормално след влизането ни в сухопътен

...
По границите всичко е нормално след влизането ни в сухопътен
Коментари Харесай

МВР е готово за нови избори след провала на преговорите между ГЕРБ и ДБ

По границите всичко е обикновено след влизането ни в сухопътен Шенген. Това разгласи пред БиТиВи вътрешният министър Атанас Илков.

За случая с Дунав мост той сподели, че това не е странна процедура. Организацията била основана да няма трафик. Паркингът останал, с цел да не се пречи на придвижването поради започването на ремонта на Дунав мост от 8 януари.

От 3 февруари интернационален контингент от граничари ще пази границата с Турция . Илков не чака България да стане привлекателна за терористи и каналджии.

Нашите съседи са ни положителни сътрудници, по думите му. Като безпочвени той дефинира обвиняванията на Мисия Криле за умряли мигранти и безучастие на Министерство на вътрешните работи. След сигналите Министерство на вътрешните работи открива три натрупа, които са стояли дълго в снега.

Експертизи демонстрират, че гибелта е настъпила в резултат на отмалялост и измръзване . С години не е обновена цената на персоналните документи и по тази причина услугата в този момент е оскъпена.

Министерство на вътрешните работи поставя старания за противопоставяне на разпространяването на дрога измежду децата. Но министър Илков желае в тези старания да се включат родители и учители.
 Министър Илков: Граничните пунктове са готови за новите провокации
Министър Илков: Граничните пунктове са готови за новите провокации

Цялата организация ще се донапасва към новия ред за прекосяване, съобщи МВР-шефът

Над 1000 обекта са тествани за продажба на вейпове с опиати . Основно те се внасят у нас през куриерски компании, стана ясно от отговора на вътрешния министър. Сайтовете, в които се продават сходни устройства, са регистрирани отвън страната, само че закриването им става мъчно.

Войната на пътя желае доста старания и дейни дейности , сподели още Атанас Илков. В тази връзка Министерство на вътрешните работи е предложило редица законодателни промени.

Над 1500 свидетелства за ръководство на МПС повече са конфискувани от пияни и дрогирани водачи през 2024.
 Илков: С България Шенген няма да се трансформира в разграден двор
Илков: С България Шенген няма да се трансформира в разграден двор

Контрол по границите ще продължи да има

Няма подправени проби за опиати , безапелационен е вътрешният министър. Министерство на вътрешните работи е готово за провеждането на нови избори след неуспеха на договарянията, стана ясно от коментара му.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР