По думите на Гешев, към момента са задържани 19 души,

...
По думите на Гешев, към момента са задържани 19 души,
Коментари Харесай

Развръзката След Зрелищната Мега Акция Срещу Групировката На Митьо Очите!

По думите на Гешев, все още са арестувани 19 души, като до края на деня ще стане ясно против кои от тях ще бъдат повдигнати обвинявания, както и ще бъде ли издадена европейска заповед за арест за Очите. Зам.-главният прокурор посочи, че са имали данни, че Очите ще напусне страната, само че не желали да отсрочват акцията в уречения ден, с цел да няма теч на информация.

Антимафиотите са претърсили десетки адреси и са разкрили оръжия. Зам.-главният прокурор добави, че групата е работила по Южното Черноморие и се е употребила с въздействие в страната. Гешев обаче отхвърли да заяви имената на арестуваните и елементи по интервенцията, с цел да не попречи на следствието, което е почнало още през 2016 година

" Делото е мъчно за доказване. Става въпрос за много сериозна организация, която постанова по-дълъг интервал на работа. Бандата е работила най-вече по Южното Черноморие, само че е имала и връзки с хора от подземния свят в други елементи на страната. Въпреки че не е инкриминирано като закононарушение, в един от записаните адреси в несебърското село Кошарица били открити родственици на емблематични хора от известна бандитска конструкция в Плевен ", добави заместникът на Цацаров.
Източник: bradva.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР