Иван Иванов за тежката катастрофа с 15-годишен шофьор: Проблемът винаги е в родителите. Контролът трябва да тръгва от семейството
По думите му би трябвало да бъдат вкарани автоексперти в учебните заведения, които да преподават сигурност на придвижването.
„ Децата нямат опит. Слава на Бога, че нямаме смъртен случай, тъй като нещата можеше да бъдат доста по-тежки от това, което виждаме в този момент “, сподели още Иванов.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




