Пловдивчанка е загубила домашната си котка. Животинчето е скочило от

...
Пловдивчанка е загубила домашната си котка. Животинчето е скочило от
Коментари Харесай

Пловдивчанка издирва котката си, дава 500 лв. на този, който я намери СНИМКИ

Пловдивчанка е изгубила домашната си котка. Животинчето е скочило от жилището ѝ на третия етаж в квартал „ Кючук Париж “. Жената моли, който е виждал домашния ѝ любим да се свърже с нея. Обявила е и премия в размер на 500 лева, за този, който я откри.

„ Търси се! Парична премия от 500 лева, за който я открие! Пловидв, кв. „ Кючук Париж “ в региона на басейн Нептун. Може и да се е отдалечила към този момент от региона.

Специфичност - с тигрова шарка по целият тил и опашка. Отговаря на името – Пътиш. На годинка. Скочила от 3-тия етаж и не съумявам да си я намеря.

Моля всеки, който я забележи да се свърже на тел. номер 0895352613, или в случай че някой я е прибрал, апелирам да си ми я върне!, “ написа Nuray Abdullova .

„ Проверете си околните мазета или околните места, където има други котки - нашата като падна от терасата я намерихме в група с други улични котки наоколо, а другия път като падна - в избите. Обикновено домашните не обичат да бягат надалеч, “ разяснява мъж.

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР