Излязоха резултатите от аутопсията на пловдивчанина, открит мъртъв в Германия
Пловдивчанинът Рефат Сюлейман, открит мъртъв във фабриката Thyssen Кrupp, се е задушил с лепкава субстанция, до момента в който е почиствал басейн, бездънен няколко метра.Това е резултатът от аутопсията на 26-годишния юноша, оповестиха от полицията.
Все още няма доказателства за интервенция на други лица, а събитията ще бъдат разследвани в допълнение. Загиналият, който работил към подизпълнител на обекта, беше в неопределеност от 14 октомври, а тялото му бе намерено четири дни по-късно.
Мащабна издирвателна интервенция с полицейски хеликоптери, персонални кучета за следене, дронове и поддръжката на защитата на завода в началото беше несполучлива, написа В понеделник вечерта тялото е изплувало на повърхността, когато чиновници са напълнили басейна.
Въпреки изказването на полицията, околните на Рефат не престават да настояват, че има интервенция на друго лице и считат, че е бил погубен. Организиран е и митинг пред фабриката в неделя, когато околните му ще упорстват за повече информация по случая./glasnews




