Плеймейтката не спира да публикува снимки в компанията на сови

...
Плеймейтката не спира да публикува снимки в компанията на сови
Коментари Харесай

Светлана Василева отново във вихъра на купона

Плеймейтката не стопира да разгласява фотоси в компанията на сови приятелки, с които се забавлява. Много постоянно се демонстрира с фризьора и гримьора си, написа BGLife.

В последните месеци изкусителната хубавица държи надалеч медийния интерес към себе си. Това пък от своя страна поражда много клюки, които Василева не намира за нужно да опровергава. Едно е несъмнено – моделката работи по разнообразни планове, а в свободното си време се забавлява на макс.

Това се вижда и от фотосите оповестени в обществените мрежи. На последното фото, озаглавено „ Женско царство “, Светлана е в компанията на най-близките си приятелки.



Скоро плеймейтката с горест разкри, че напоследък е понесла много удари под кръста от близки хора и по тази причина към този момент внимава кого да позволява в живота си. Все по-често Светлана е забелязвана да купонясва с гримьора си Цецо Андреев и коафьора Ивайло Колев.

Източник: blife.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР