Платформата за отдаване под наем на имоти Airbnb предлага нощувка

...
Платформата за отдаване под наем на имоти Airbnb предлага нощувка
Коментари Харесай

Airbnb с оферта за €37 за нощувка в парижката опера

Платформата за отдаване чартърен на парцели Airbnb предлага нощувка за двама в парижката операта Palais Garnier (Пале Гарние) това лято, трансформирайки ложа в театъра в плюшена спалня с невероятна панорама към известната публика, заяви Ройтерс. Престоят на тематика " Фантомът от операта " е мигане към романа на Гастън Льору и мюзикъла на Андрю Лойд Уебър.

Домакинът на престоя, Вероник Леру, е правнучка на френския публицист, основал световноизвестния герой-фантом Гастон Леру.

" Класическата история на моя прародител е вдъхновявала толкоз доста хора през годините ", сподели Леру. " Това е идеалният миг да го почетем и да приветстваме " почитателите " в известната конюнктура на неговия доста обичан разказ. "
 Снимка 606316
Източник:

Като част от уговорката на Airbnb към културния туризъм в Европа, обичайните оперни ложи на Palais Garnier ще бъдат изцяло реставрирани, с цел да запазят историческото си величие от 19-ти век. Компанията също по този начин ще финансира развиването на стрийминг платформата на Opera, сплотяваща цялото аудиовизуално наличие на Парижката опера за необятна публика по целия свят.
 Снимка 606318
Източник:

Преди пандемията Airbnb сътвори други необикновени нощувки във френската столица, един от основните пазари. Те включват аквариум с акули, катакомбите с черепи, кабарето Мулен Руж и стъклената пирамида в Лувъра.

Идеята е да се насърчат хората " да пътуват и да мечтаят по едно и също време - и да почувстват доста страсти към пътуването си ", сподели за Ройтерс Еманюел Марил, шеф на Airbnb за Европа, Близкия изток и Африка.
 Снимка 606315
Източник:

За първи път една от най-ексклузивните частни зони за гледане в театъра, Почетната ложа, се трансформира във величествена спалня, където гостите ще прекарат една изключителна нощ, подобаваща на мистериите и архитектурния искра на Palais Garnier.
 Този милиардер дава чартърен посредством Airbnb една от спалните в дома си в Сан Франциско за $0
Този милиардер дава чартърен посредством Airbnb една от спалните в дома си в Сан Франциско за $0

Основателят на платформата за настаняване желае да потвърди, че няма никакви спънки при оповестяването на апартамент в Airbnb

Престоят в  включва музикален рецитал, вечеря в богато украсена зала за подготовки зад кулисите и обиколка зад кулисите на комплицираната постройка от 19-ти век, в това число нейния под земята басейн, ентусиазъм за леговището на фантома в книгата и мюзикъла.

Офертата за престой в Palais Garnier ще бъде оповестена в18:00 ч. централноевропейско време на 1 март за 37 евро плюс налози и такси.
 Снимка 606317
Източник:
Източник: money.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР