Освободиха зам.-шефа на Агенция Митници Пламен Павлов
Пламен Павлов е освободен от поста заместник-директор на Агенция „ Митници “ със заповед на заместител министър-председателя и министър на финансите Гълъб Донев, оповестиха от пресцентъра на организацията.
От там допълват, че заповедта влиза в действие от от 20 май 2026 година
Вчера МФ заяви че вицепремиерът Гълъб Донев е назначил на поста шеф на Агенция Митници Николай Шушков, а Георги Димов беше бил освободен.
От там допълват, че заповедта влиза в действие от от 20 май 2026 година
Вчера МФ заяви че вицепремиерът Гълъб Донев е назначил на поста шеф на Агенция Митници Николай Шушков, а Георги Димов беше бил освободен.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




