Пламен Павлов е освободен от поста заместник-директор на Агенция Митници“

...
Пламен Павлов е освободен от поста заместник-директор на Агенция Митници“
Коментари Харесай

Освободиха зам.-шефа на Агенция Митници Пламен Павлов

Пламен Павлов е освободен от поста заместник-директор на Агенция „ Митници “ със заповед на заместител министър-председателя и министър на финансите Гълъб Донев, оповестиха от пресцентъра на организацията.

От там допълват, че заповедта влиза в действие от от 20 май 2026 година

Вчера МФ заяви че вицепремиерът Гълъб Донев е назначил на поста шеф на Агенция Митници Николай Шушков, а Георги Димов беше бил освободен.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР