Пиян мъж нападна съпругата си в нож в Добричко
Пиян мъж атакува брачната половинка си с нож в село Орляк, оповестиха от ОДМВР-Добрич.
Случаят е от 20 април, когато към 12:10 часа е получено известие за потърпевша жена в резултат на пострадвания с нож.
По-късно полицията е открила, че 61-годишен мъж след приложимост на алкохол е нанесъл прободни рани с нож в региона на дланта и едното бедро на дамата, която му е брачна половинка.
Тя е прегледана от медицински екип, като е отказала хоспитализация. Извършителят на действието е арестуван. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Задържаха мъж за ликвидиране на собствен съселянин в кърджалийското село Пепелище
Двамата мъже са били в комплицирани персонални връзки от години
Случаят е от 20 април, когато към 12:10 часа е получено известие за потърпевша жена в резултат на пострадвания с нож.
По-късно полицията е открила, че 61-годишен мъж след приложимост на алкохол е нанесъл прободни рани с нож в региона на дланта и едното бедро на дамата, която му е брачна половинка.
Тя е прегледана от медицински екип, като е отказала хоспитализация. Извършителят на действието е арестуван. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Задържаха мъж за ликвидиране на собствен съселянин в кърджалийското село Пепелище
Двамата мъже са били в комплицирани персонални връзки от години
Източник: news.bg
КОМЕНТАРИ




