Пиян мъж нападна съпругата си с нож в село Орляк,

...
Пиян мъж нападна съпругата си с нож в село Орляк,
Коментари Харесай

Пиян мъж нападна съпругата си в нож в Добричко

Пиян мъж атакува брачната половинка си с нож в село Орляк, оповестиха от ОДМВР-Добрич.

Случаят е от 20 април, когато към 12:10 часа е получено известие за потърпевша жена в резултат на пострадвания с нож.

По-късно полицията е открила, че 61-годишен мъж след приложимост на алкохол е нанесъл прободни рани с нож в региона на дланта и едното бедро  на дамата, която му е брачна половинка.

Тя е прегледана от медицински екип, като е отказала хоспитализация. Извършителят на действието е арестуван. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
 Задържаха мъж за ликвидиране на собствен съселянин в кърджалийското село Пепелище
Задържаха мъж за ликвидиране на собствен съселянин в кърджалийското село Пепелище

Двамата мъже са били в комплицирани персонални връзки от години
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР