Пиян мъж изправи на нокти полицията в Карлово. Случката е

...
Пиян мъж изправи на нокти полицията в Карлово. Случката е
Коментари Харесай

Пиян мъж заплаши семейството си с моторна резачка

Пиян мъж изправи на нокти полицията в Карлово. Случката е станала в събота вечерта.

Мъжът се прибрал у дома в нетрезво положение. Отношенията сред него и брат му били влошени заради битови проблеми. Същата вечер той се скарал с него и майка му. След като блъснал майка си, извадил бензинова моторна резачка, с която заплашвал, че ще ги убие. Брат му подал сигнал до полицията в Карлово.

На място дошъл полицейски патрул. Полицаите неведнъж се пробвали да убедят пияния да излезе.

Той обаче се заключил и декларирал на служителите на реда, че има законно оръжие. Те от своя страна издебнали комфортен миг и го задържали.

В ръководството пияният крещял, самонаранил се и обиждал полицейските чиновници. Съставен му е акт за дребно безчинство, който той отказал да подпише.

В съда мъжът признал за дейностите си и споделил, че съжалява. Бил наказан да заплати санкция в размер на 400 лева
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР