Пиян, легнал на тротоара на бул. Шести септември в Пловдив,

...
Пиян, легнал на тротоара на бул. Шести септември в Пловдив,
Коментари Харесай

Пиян на носилка преби шофьор на линейка

Пиян, лежащ на тротоара на бул. Шести септември в Пловдив, а след това пребил водач на кола за спешна помощ, застава пред Районен съд Пловдив през днешния ден.

На 25 април 2023 година А.Х.М. от Любимец, Хасковско, бил лежащ на тротоара на булеварда, до пътното платно, и след доста алкохол задремал крепко.

Минувачи се тормозили, че може би има здравословен проблем и подали сигнал на тел.112.

На сигнала се отзовали лекар от Центъра за Спешна помощ – Пловдив и потърпевшият водач на кола за спешна помощ Т.Д.Д..

Лекарят разбудил обвиненият, който миришел мощно на алкохол и го питал тъкмо какво и какъв брой е пил, само че пияният не отговарял.

След няколко минути решили да го отведат до колата за спешна помощ като го подхванали под мишниците и му помогнали да влезе през задната й врата.

Обяснили му, че ще го заведат до болничното заведение за проучвания и ще му оказват помощ.

В това време обвиненият почнал да се заяжда с водача на колата за спешна помощ, само че той не му отвръщал, докато в един миг пияният се изправил в носилката и нанесъл мощен удар с пестник в региона на лицето на потърпевшия.

Нанесената лека телесна щета се показва в повърхностна контузия на устните и устната кухина; оток и кръвонасядане в лявата половина на брадичката и кожата на долната джука вляво.

Делото е планувано в Разпоредително съвещание.
Източник: plovdiv-online.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР