ПИТСБЪРГ (АП) — Питсбърг Стийлърс имаха възможност да създадат известна

...

Надеждите на плейофите на Sloppy Steelers претърпяха още един удар със загубата от Patriots

ПИТСБЪРГ (АП) — Питсбърг Стийлърс имаха опция да основат известна разлъка в конкуренцията за място за уайлдкард на AFC.

Вместо това, те се върнаха назад към групата и видяха по какъв начин очакванията им за плейофи понасят сериозен удар с поредни домашен загуби от тимове с две победи за пет дни. Последният, крах с 21-18 против Нова Англия в четвъртък вечерта, в който Стийлърс изпаднаха в дупка от 18 точки през втората четвърт и не можаха да се възстановят.

„ Очевидно, това нервира, само че ние ще се върна “, сподели треньорът Майк Томлин.

Питсбърг (7-6) е първият тим над.500 в историята на НФЛ, който губи поредни игри от двата тима най-малко по осем мача под.500. Питсбърг стартира декември на върха в конкуренцията за първото място с уайлд кард в AFC.

Стийлърс бяха небрежни в неделя, като изгубиха невдъхновяваща загуба от 14 точки против възобновяване на Аризона. В четвъртък Бейли Запе хвърли три подавания за тъчдаун през първото полувреме и Нова Англия...