ПИТСБЪРГ (AP) — Дрю О'Конър и Рикард Ракел вкараха по-малко

...

Кросби събира 4 точки, докато Пингвините удържат съперника си Филаделфия при дива победа със 7-6

ПИТСБЪРГ (AP) — Дрю О'Конър и Рикард Ракел вкараха по-малко от две минути в третия интервал, с цел да отворят еднакъв мач и Питсбърг Пингуинс удържаха Филаделфия Флайърс със 7-6 в неделя.

Сидни Кросби имаше гол и три асистенции, които му донесоха 129 точки (55 гола, 74 асистенции) в 87 мача от постоянния сезон против Флайърс, най-вече от всеки противник против Филаделфия. Брайън Ръст записа два гола и асистенция за Пингвините, преди да напусне в третия интервал заради травма.

Емил Бемстрьом, добит при договорка с Кълъмбъс в четвъртък, вкара гол в първия си мач с Пингвини. Крис Летанг добави осигурителен гол късно, откакто Кам Йорк от Филаделфия понижи преднината на Питсбърг до един. Тристан Джари се колебаеше на моменти, само че завоюва успеха, откакто спря 16 от 22-те изстрела, с които се изправи.

Пингвините позволиха преднина от два гола да се измъкнат в края на втория интервал, преди О'Конър да победи Кал Петерсен с 6:41 в третия, а Ракел го последва 1:57 по-късно, за...