ПИСКАТУЕЙ, Ню Джърси (AP) — Джеремая Уилямс вкара 18 точки

...

Rutgers дава четвърта поредна загуба №11 на Уисконсин 78-56

ПИСКАТУЕЙ, Ню Джърси (AP) — Джеремая Уилямс вкара 18 точки и Rutgers употребява задушаваща отбрана, с цел да поведе през целия мач и да даде четвърта на №11 на Уисконсин поредна загуба със 78-56 в събота.

Алените рицари (13-10, 5-7 Голямата десетка) означиха 15 точки от 12 загуби на Уисконсин, с цел да обезпечат третата си поредна победа. Ноа Фернандес способства със 17 точки, а Клифърд Оморуи добави 13 точки и 13 битки.

Конър Есегиан и Ей Джей Стор означиха надлежно 15 и 14 точки за Уисконсин (16-8, 8-5). Баджърс по този начин и не стигнаха до едноцифрен резултат през второто полувреме.

Алените рицари изстреляха 59% при 3 (10 от 17).

След като Badgers затвориха до 54-44 при ентусиазъм 6-0, Rutgers отвърна с пет следващи точки от Fernandes, с цел да продължи напред с 59-44 при оставащи 8:12.

Рътгерс се възползва от 11 оборота на Уисконсин през първото полувреме, с цел да поведе с 37-28. Това бяха най-малкото маркирани точки през първото полувре...