Пирин спечели първа победа в предсезонните контроли. На новата база

...

Пирин победи сборен отбор футболисти без професионални договори

Пирин завоюва първа победа в предсезонните контроли. На новата база в село Падеш "орлетата " победиха с 2:0 събирателен тим на футболисти без професионални контракти.

Първото полувреме беше по-качественото в мача, само че домакините поведоха едвам в 32-ата минута след гол на капитана си Димитър Благов. Минута по-късно Иво Михайлов нацели напречната греда.

След почивката Пирин употребява напълно друг състав, като единствен централният бранител Пушкаров игра цялостен мач. В 65-ата минута Пламен Петров завоюва дузпа, която Никола Георгиев трансформира в гол.

Начело на сборния тим на футболистите без контракт за поредна година е Румен Стоянов. Тимът продължава лагера си в Брезник и на 3 юли ще играе контролна среща с Кариана в Ерден. От на следващия ден Пирин отпътува на лагер в село Баня./БТА