Пирин (Разлог) загуби с 1:3 от Вихрен в отложена среща

...

Вихрен би Пирин в отложен мач

Пирин (Разлог) загуби с 1:3 от Вихрен в отсрочена среща от 16-ия кръг на Югозападна Трета лига. Така възпитаниците на Ивайло Василев остават единствено с една загуба от началото на шампионата и не престават борбата за Втора лига. Те демонстрираха и темперамент, откакто бяха догонващи в резултата и направиха поврат в мача.

Марио Димитров откри за домакините след добавка от близко в 18-ата минута. След това пристигнаха минутите на най-хубавия на терена - Виктор Ергин. След негов превъзходен пробив пристигна и асистенция на празна врата за капитана Александър Якимов, който от половин метър нямаше по какъв начин да сбърка. В 50-ата минута с удар от границата на наказателното поле той изведе Вихрен напред в резултата, а след още три минути създаде и третия гол за влезлия като запаса Божидар Йотов. В игра за Вихрен влязоха и юношите Емил Найденов и Алекс Тренков. Последният е на 16 години и направи дебют в Трета лига. Син е на някогашния футболист на " гладиаторите " Емил Тренков.