Пирин Разлог победи с 3:1 (25:20, 19:25, 25:22, 25:15) у

...

Пирин Разлог не срещна трудности срещу ЦСКА

Пирин Разлог победи с 3:1 (25:20, 19:25, 25:22, 25:15) вкъщи ЦСКА в късния петъчен мач от 20-ия кръг в шампионата на България по волейбол за мъже.

Домакините водеха с 10:7 и 21:18 в първата част, завършила при 25:20. " Червените " се върнаха в дуела след 25:19 във втория гейм, само че по-късно Пирин имаше цялостно предимство, играейки извънредно мощно.

Двубоят приключи при 25:15 за отбора от Разлог, който преди този момент беше спечелил и третата част с 25:22.

Най-резултатен в интерес на спечелилите стана Радослав Попов със 17 точки. Мариян Наков добави още 16 пункта за триумфа на Пирин Разлог.

С 23 точки за състава на ЦСКА се отличи Страхиня Бързакович.

Пирин е на седмо място в класирането, до момента в който " алените " са на четвърта позиция.

В събота първенецът Нефтохимик 2010 приема Хебър, до момента в който Левски София гостува на Добруджа 07.