Пирин (Благоевград) записа победа с 3:1 над Поморие и се

...

Орлетата с обрат, феновете негодуват заради дрегерите

Пирин (Благоевград) записа победа с 3:1 над Поморие и се върна на сполучливия път. Срещата на стадион " Христо Ботев " стартира зле за " орлетата " - Димитър Законов откри резултата за гостите в 24-ата минута. В 27-ата обаче Александър Бастунов изравни, а малко след началото на второто полувреме Иван Вълчанов направи 2:1, след превъзходен пас на Глоар Антонио, който изведе съотборника си с копване. В 60-ата минута Конър Хендерсън осъществя своя първи гол след завръщането си в Пирин. Мачът се игра пред погледа на легендата Петър Михтарски и мениджъра Джери Перейра. Феновете на стадиона показаха несъгласието си с решението на клубното управление за дрегери на входовете, които да ревизират запалняковците да не са прекалили с алкохола.

СТАТИСТИКА

КЛАСИРАНЕ Втора лига 12 кръг, събота 19 октомври  Пирин (Благоевград) 3:1предстои  Поморие