Пирин Благоевград победи Витоша (Бистрица) с 3:1 в приятелската среща,

...

Пирин срази Витоша в приятелски двубой

Пирин Благоевград победи Витоша (Бистрица) с 3:1 в другарската среща, която се организира в базата на " орлетата " в с. Рилци.

Владимир Медвед откри резултата в 14-ата минута, откакто получи отлично извеждащо подаване от Борис Тютюков. Витоша изравни с гол на Християн Димитров, който се разписа с удар от близко след осъществяване на ъглов удар в самия завършек на полувремето.
 Ботев (Пд) уреди контрола с Пирин

Бруно Балтазар даде дълга отмора на своите ученици след пловдивското дерби

В 50-ата минута младият Юлиан Тумбев бе изведен от Борис Тютюков и означи с техничен удар самичък против вратаря.

В 73-ата минута Дмитро Семенив се разписа след хубаво подаване на Данило Кондраков в наказателното поле.

Пирин: Ковальов (75-Й.Димитров), Велев (25-Будинов, 46-Тумбев), Сенхаджи(75-Костов), Бачев, А.Йорданов, Шоколаров (75- В.Янев), Макрецкис (75-Л.Тодоров), Бенгюзов (46-Кондраков) Медвед (75-Маринополев), Тютюков (80-Педински), Семенив.