Пирин Благоевград победи Витоша Бистрица с 3:1 в контролна среща,

...

Пирин се наложи над Витоша Бистрица в контрола

Пирин Благоевград победи Витоша Бистрица с 3:1 в контролна среща, която се организира в базата на „ орлетата “ в с. Рилци.

Владимир Медвед откри резултата в 14-ата минута, откакто получи отлично извеждащо подаване от Борис Тютюков.

Витоша изравни с гол на Християн Димитров, който се разписа с удар от близко след осъществяване на ъглов удар в самия завършек на полувремето.

В 50-ата минута младият Юлиан Тумбев бе изведен от Борис Тютюков и означи с техничен удар самичък против вратаря.

В 73-ата минута Дмитро Семенив се разписа след хубаво подаване на Данило Кондраков в наказателното поле.

Състав на Пирин: Ковальов (75-Й.Димитров), Велев (25-Будинов, 46-Тумбев), Сенхаджи(75-Костов), Бачев, А.Йорданов, Шоколаров (75- В.Янев), Макрецкис (75-Л.Тодоров), Бенгюзов (46-Кондраков)  Медвед (75-Маринополев), Тютюков (80-Педински), Семенив.