Пилотът на Макларън Оскар Пиастри коментира първите си впечатления от

...
Пилотът на Макларън Оскар Пиастри коментира първите си впечатления от
Коментари Харесай

Оскар Пиастри: Новите коли са съвсем различни

Пилотът на Макларън Оскар Пиастри разяснява първите си усещания от новия автомобил на международните първенци MCL40, като австралиецът кара през днешния ден до обед, а по-късно колата получи щета в горивната система и остана в бокса.

„ Тези коли са изцяло разнообразни от колите, с които се състезавахме в последните години – изясни Пиастри. – Точно за това е и този тест. Вече определихме няколко неща, които можем да подобрим в колата и да подобрим чувството на водача. “
 Джордж Ръсел с най-хубавото време в края на четвъртия ден Джордж Ръсел с най-хубавото време в края на четвъртия ден
Пиастри първи заяви за повредата, която по-късно беше доказана от отбора, като от Макларън прецизираха, че работят интензивно, с цел да върнат MCL40 на пистата на следващия ден.

Планът е на следващия ден международният първенец Ландо Норис и Оскар да си поделят последния ден от шейкдауна в Барселона.
 Кадилак вкарва Формула 1 на Таймс Скуеър в Ню Йорк Кадилак вкарва Формула 1 на Таймс Скуеър в Ню Йорк
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР