ДПС на Доган и ГЕРБ се споразумяха, ще има правителство
ПГ “Демокрация, права и свободи ” - Движение за права и свободи ще поддържа държавно управление на ГЕРБ-СДС, БСП-Обединена левица и “Има подобен народ ” при гласуването му в Народното събрание като част от образуването на парламентарно болшинство. Това оповестиха от Движение за права и свободи.
Движение за права и свободи
Съгласие за това беше реализирано на финалната среща довечера в Народното събрание сред преговорните екипи на ГЕРБ-СДС, БСП-Обединена левица и “Има подобен народ ” с управлението на ПГ “Демокрация, права и свободи ” - Движение за права и свободи.
Движение за права и свободи
ПГ “Демокрация, права и свободи ” - Движение за права и свободи ще съобщи своята поддръжка и с подписването на Приложение като част от Споразумението за парламентарно болшинство за осъществяване на управническа стратегия сред политическите обединения ГЕРБ-СДС, БСП-Обединена левица и “Има такъв народ ”.
Очаквайте детайлности!
Всеки миг е значим! Последвайте ни ви , с цел да сте в крайник с тематиките на деня
Движение за права и свободи Съгласие за това беше реализирано на финалната среща довечера в Народното събрание сред преговорните екипи на ГЕРБ-СДС, БСП-Обединена левица и “Има подобен народ ” с управлението на ПГ “Демокрация, права и свободи ” - Движение за права и свободи.
Движение за права и свободи ПГ “Демокрация, права и свободи ” - Движение за права и свободи ще съобщи своята поддръжка и с подписването на Приложение като част от Споразумението за парламентарно болшинство за осъществяване на управническа стратегия сред политическите обединения ГЕРБ-СДС, БСП-Обединена левица и “Има такъв народ ”.
Очаквайте детайлности!
Всеки миг е значим! Последвайте ни ви , с цел да сте в крайник с тематиките на деня
Източник: dariknews.bg
КОМЕНТАРИ




