Локо пусна евтини билети за дербито
ПФК Локомотив Пловдив е хазаин на ПФК Ботев Пловдив в дербито от плейофите във втората четворка. Двубоят е плануван за понеделник (25.05) от 17:45 часа на “Лаута ”.
Прочетете още
Пропуските са налични онлайн на и в партньорската мрежа на Ивентим : бензиностанции OMV, магазини Технополис, магазини Office1Superstore и касата пред постройката на Община Пловдив.
Цените до края на сезон 2025/2026 са актуализирани:
Трибуна “Бесика ” – 5 евро
Южна естрада – 5 евро (ще се продават единствено на касите на “Лаута ”)
Трибуна „ Спортклуб “ – 10 евро
Гости – 5 евро
Работно време на касите на “Лаута ”:
23.05 – от 11:00 часа до 19:00 часа
24.05 – от 11:00 часа до 19:00 часа
25.05 – от 10:00 часа до края на първото полувреме
Паркингът на територията на комплекса в деня на мачовете ще бъде 1.50 евро.
Всички абонаментни карти важат за тези три срещи!
Деца до 16 години ще влизат гратис, само че би трябвало да са с ПРИДРУЖИТЕЛ и правилно попълнена ДЕКЛАРАЦИЯ.
Всеки последовател би трябвало да си носи ЛИЧНАТА КАРТА, тъй като тя ще бъде поискана от органите на реда на входовете на стадиона. Забранено е вкарването на стъклени и железни предмети, питиета, храна. Деца до 16 години влизат единствено с ПРИДРУЖИТЕЛ, правилно попълнена ДЕКЛАРАЦИЯ и годен БИЛЕТ/АБОНАМЕНТНА КАРТА. За облекчение на последователите, ще има такива заявления на всеки вход на стадиона, както и на касите. Можете да свалите пример и от .
Прочетете още
Пропуските са налични онлайн на и в партньорската мрежа на Ивентим : бензиностанции OMV, магазини Технополис, магазини Office1Superstore и касата пред постройката на Община Пловдив.
Цените до края на сезон 2025/2026 са актуализирани:
Трибуна “Бесика ” – 5 евро
Южна естрада – 5 евро (ще се продават единствено на касите на “Лаута ”)
Трибуна „ Спортклуб “ – 10 евро
Гости – 5 евро
Работно време на касите на “Лаута ”:
23.05 – от 11:00 часа до 19:00 часа
24.05 – от 11:00 часа до 19:00 часа
25.05 – от 10:00 часа до края на първото полувреме
Паркингът на територията на комплекса в деня на мачовете ще бъде 1.50 евро.
Всички абонаментни карти важат за тези три срещи!
Деца до 16 години ще влизат гратис, само че би трябвало да са с ПРИДРУЖИТЕЛ и правилно попълнена ДЕКЛАРАЦИЯ.
Всеки последовател би трябвало да си носи ЛИЧНАТА КАРТА, тъй като тя ще бъде поискана от органите на реда на входовете на стадиона. Забранено е вкарването на стъклени и железни предмети, питиета, храна. Деца до 16 години влизат единствено с ПРИДРУЖИТЕЛ, правилно попълнена ДЕКЛАРАЦИЯ и годен БИЛЕТ/АБОНАМЕНТНА КАРТА. За облекчение на последователите, ще има такива заявления на всеки вход на стадиона, както и на касите. Можете да свалите пример и от .
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




