Петя Дикова е отглеждала като дете своята майка – актрисата

...
Петя Дикова е отглеждала като дете своята майка – актрисата
Коментари Харесай

Петя Дикова отглеждала майка си като дете


Петя Дикова е отглеждала като дете своята майка – актрисата Аня Пенчева. Като ученичка тв водещата имала обвързване всеки ден да разсънва майка си и да й прави кафе в огромното междучасие. Вместо да закусва и да се забавлява с другари, тя тичала до у дома, с цел да се грижи за мама, примадоната.

 

„ Първото ми учебно заведение беше на 10 метра от нашия блок. В огромното междучасие от 9,10 до 9,30 трябваше да ида, да направя кафе на мама и да я събудя. Буклите са й качество, само че бухтите – може би не ”. Това споделя Петя Дикова в изявление, разкривайки единствено в няколко фрази, че не е разчитала кой знае какъв брой на майчински грижи от страна на секссимвола Аня Пенчева. Нещо повече – детето се е грижело за майка си, вместо тя за него. Това е траяло и в други аспекти от живота на двете звезди. Аня до през днешния ден акцентира, че Петя постоянно е била по-умерена, по-зряла и подкрепяща в връзките им в съпоставяне със самата нея. Актрисата разказва щерка си като „ всичко, за което една майка може да мечтае ”. Пипи отвръща на комплимента й огледално, потвърждавайки, че Пенчева е „ всичко, за което една щерка може да мечтае ”, само че в случай че това е правилно, фантазиите й като щерка очевидно са били много скромни.

Аня Пенчева не е имала доста време да бъде с детето си, до момента в който то е било малко, защото съвсем всяка вечер е била заета с представления или фотоси на филми, постоянно пътувала по турнета и се налагало щерка й да бъде обгрижвана главно от своите баби и гувернантки, с които растяла. От дребна Петя е натоварена с всевъзможни отговорности, които я трансформират в извънредно виновен човек, който се усеща задължен да поеме грижата за личните си родители, вместо да е противоположното. Тв водещата е споделяла, че на моменти се чувствала по този начин, все едно тя е майката на Аня.

След развода на актрисата с татко й Сашо Диков и появяването на брат й Ангел – плод на втория й брак, дъщерята се грижи със същата безрезервност и за брат си. След години Аня и Сашо обществено се извиняват на дъщеря си, че не са били положителни родители. Тя не отхвърля, че не са имали доста време за нея като дребна, само че намира метод да ги отбрани от самообвиненията им. „ Може да не са били положителни родителите на малко дете, само че са доста положителни родители на порасналата си щерка. Освен това доста са ме обичали и постоянно съм го чувствала. А за едно дете, в действителност за всеки човек, това е най-важното ”, твърди тя. До през днешния ден е доста близка и с майка си, и с татко си, само че не отхвърля, че поради многото грижи и отговорности, които поема от дребна, дълго не е можела да си показа по какъв начин ще се грижи за лични деца.

Все отново през днешния ден Пипи е горда майка на две момчета – плод на любовта с мъжа й Илиян Любомиров. Първият й наследник проплаква малко преди тв водещата да навърши 35 години, а вторият – напълно малко по-късно, когато е на 36. Съпругът й пък не може да я нахвали и споделя, че е жена-мечта.

 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР