Петко Христов започна като титуляр в защитата на Специя, но

...

Петко Христов почна като титуляр при загуба на Специя от Рома

Петко Христов стартира като титуляр в отбраната на Специя, само че неговият тим отстъпи с 0:2 на Рома и остана на 15-о място в класирането на Серия А. " Белите "  все отново са на шест точки над тима на Верона, който за момента е първи под чертата на изпадащите.

Стефан Ел Шаарави даде преднина на Рома в 45-та минута след асистенция на Пауло Дибала, който записа още едно голово подаване при започване на втората част за Тами Ейбрахам.

Петко Христов бе сменен на почивката, когато " джалоросите " към момента имаха гол преднина.

Така Рома се изкачи на четвърто място при тъждество в точките с Интер и една пасив от първенеца Милан.

" Вълците " са в серия от пет следващи мача без проваляне и са с три точки пред градския противник Лацио, против който изгубиха последния си мач.

" Орлите " могат още веднъж да настигнат Рома с победа против Милан във вторник.

Категоричен водач с 12 точки пред втория е тимът на Наполи.

Автор: Ивайло Георгиев/БТА