Петима души са били ранени, двама от които тежко, след

...
Петима души са били ранени, двама от които тежко, след
Коментари Харесай

Петима ранени, двама от които тежко, след руска атака срещу Днипро

Петима души са били ранени, двама от които тежко, след съветска ракетна офанзива против украинския град Днипро, оповестява РБК Украйна. По данни на локалните служби градът е бил нападнат с балистични ракети " Искандер М “, а по-късно и с дронове.

Ракетите са паднали в хранилища за хранителни артикули, в които е избухнал огромен пожар. Предизвикани са и съществени нарушавания. В града е задействано предизвестието за въздушна офанзива, като хората са призовани да влязат в укритията.

Това е втора офанзива с балистични ракети против Днипро през последните 3 дни, като на 18 май градът е бил изумен от минимум 16 ракети " Искандер “.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР