Пешеходец е пострадал при катастрофа в Горна Оряховица. Инцидентът е

...
Пешеходец е пострадал при катастрофа в Горна Оряховица. Инцидентът е
Коментари Харесай

Кола е отнесла пешеходец в Горна Оряховица, мъжът е в тежко състояние

Пешеходец е потърпевш при злополука в Горна Оряховица. Инцидентът е станал към 12:00 часа по основната улица в посока град Долна Оряховица, разясни за  ФОКУС  Марияна Христова, представител на Областна дирекция на Министерство на вътрешните работи - Велико Търново. 

" Раненият е мъж на 56 години. Той е пресичал на необозначено място, при което е ударен от кола ", добавя Христова. 

Състоянието на потърпевшия е тежко. Той е превозен за обзор във великотърновската болница. По случая ще бъде формирано досъдебно произвеждане. 
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР