Перничани и гостите на града се насладиха на детски театър,

...
Перничани и гостите на града се насладиха на детски театър,
Коментари Харесай

Вторият ден на РестАрт Перник премина с много забава и настроение


Перничани и гостите на града се любуваха на детски спектакъл, работилници и демонстрации, огнено шоу, спортни прояви и доста игри.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР