Мними брокери измамиха с 14 бона жена
Пенсионерка даде 14 хиляди евро на мними борсови медиатори. 68-годишна жителка на гр. Разлог е съобщила в районното ръководство в града, че от неустановена дата на месец април 2026 година до 05.05.2026 година е водила преписка през мобилно приложение с лица, представящи се за борсови медиатори
Те й предложили подпомагане за спомагателни парични средства. Потърпевшата е изпращала, посредством банкови преводи и онлайн банкиране парични суми на разнообразни лица, с което й е нанесена вреда на приблизителна обща стойност към 14 000 евро.
По случая е формирано досъдебно произвеждане. Работата продължава.
Те й предложили подпомагане за спомагателни парични средства. Потърпевшата е изпращала, посредством банкови преводи и онлайн банкиране парични суми на разнообразни лица, с което й е нанесена вреда на приблизителна обща стойност към 14 000 евро.
По случая е формирано досъдебно произвеждане. Работата продължава.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




