пътува за днес, където утре ще се опита да спаси

...

Феликс Магат ще опита да спаси мястото на Херта в Бундеслигата срещу отбора, чиято легенда е

пътува за през днешния ден, където на следващия ден ще се опита да избави мястото си в та във втория мач от директния плейоф против локалния Хамбургер ШФ – трети във второто равнище на немския футбол. Сезонът за берлинчани стартира зле, по-късно още повече се утежни и сега минава през един неопределен интервал. Играта като че ли не беше толкоз зле, само че домакинското проваляне с 0:1 от Хамбургер в четвъртък редуцира още възможностите на подкрепяния от вложителя Ларс Виндхорст берлински клуб.

" Ние имахме няколко доста положителни благоприятни условия да си подсигуряваме оцеляването доста по-рано през сезона в предходните седмици. И постоянно бяхме в положение да отвърнем на удара, откакто преживяхме няколко разочарования в този интервал, съобщи треньорът-ветеран Феликс Магат, който беше назначен в края на акцията, с цел да бъде потребен с опита си. По подигравка на ориста, Магат е обвързван устойчиво с – градският клуб, с който той завоюва европейската клубна купа през 1983-а година. Тогава на Олимпийския стадион в Атина Хамбургер ШФ победи с 1:0 с гол навръх Магат още в 9-ата минута. " И съм сигурен, че в този момент още веднъж ще можем да се върнем след провалянето в първия мач. Не сме се предали, имаме си нашите шансове ".