Патрик Кейн и Макс Доми отбелязаха по две попадения, а

...

ОБЗОР НХЛ: Чикаго обърна Далас

Патрик Кейн и Макс Доми означиха по две попадения, а Чикаго преодоля пасив от три гола, с цел да победи Далас с 4:3 в среща от постоянния сезон на Националната хокейна лига (НХЛ) на Съединени американски щати и Канада.

Далас загуби четвърти следващ дуел и има единствено два триумфа в последните си 10 срещи.

Блекхоукс записа четвърта поредна победа, като преодоля пасив от 0:3 във втория интервал. Първите два гола паднаха, откакто Кейн и Доми си асистираха един на различен. И двамата приключиха с по три точки, а Сет Джоунс направи две асистенции против родния си тим.

Тайлър Сегин и капитанът Джейми Бен вкараха в границите на 1:19 минута в първия интервал за Старс, преди Джейсън Робъртсън да се разпише при числено предимство с 35-ия си гол.

Джейкъб Пелетие и Уокър Дюър вкараха голове в границите на 25 секунди в третия интервал за успеха на Калгари против Аризона с 6:3.

Милан Лучич, Елиас Линдхолм, Тайлър Тофоли и Микаел Беклунд също вкараха за Флеймс.

Ник Шмалц, Клейтън Келър и Матиас Макели бяха точни за Аризона.

Саймън Холмстрьом означи победния гол в третия интервал, а Иля Сорокин направи 24 спасявания при триумфа на Ню Йорк Айлъндърс над Уинипег с 2:1.

Себастиан Ахо също вкара за " островитяните ", а Николай Елерс се разписа за Уинипег.
Източник: novsport.com