Пътничка в автомобил е настанена за наблюдение в свиленградската болница

...
Пътничка в автомобил е настанена за наблюдение в свиленградската болница
Коментари Харесай

Две жени са пострадали при две катастрофи в Хасковско

Пътничка в автомобил е настанена за наблюдаване в свиленградската болница след случай, оповестяват от ОД на МВР-Хасково. 

Вчера до гробищния парк на града се сблъскали два автомобила - карано от 79-годишен „ Рено “ и „ Ауди “, ръководено от 55-годишен. При удара потърпевша возещата се във втората кола 57-годишна жена. Тя е настанена в болничното заведение, без заплаха за живота. 

 Още една пътничка е потърпевша в пътно произшествие през вчерашния ден в Хасково. На бул. „ България “ 39-годишна с „ Опел “ застигнала и блъснала откъм гърба движещ се пред нея лек автомобил „ Мицубиши “, ръководен от 37-годишен, който блъснал „ Ауди “, движещо се пред него.

При верижната злополука е потърпевша 21-годишна, пътувала в последната кола. Младата жена е прегледана и освободена за домашно лекуване. 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР