Пътен инцидент между 5 коли е станал тази вечер в

...
Пътен инцидент между 5 коли е станал тази вечер в
Коментари Харесай

Катастрофа между 5 коли в София стана тази вечер, твърдят, че имало гонка с дрогиран водач СНИМКИ

Пътен случай сред 5 коли е станал довечера в столичния квартал " Обеля 2 ", оповестяват консуматори в обществените мрежи. По наблюдения на живущи в околните блокове произшествието е станало към 3 часа тази нощ.

Някои консуматори настояват, че е имало гонка сред един от колите и полиция, като резултатът е, че преследванията се забива в паркирани коли.

Отново по техни думи, лидерът след произшествието е избягал, само че по-късно е бил открит на друго място и прострян на земята, закопчан с белезници, до момента в който двама служители на реда са били насочили револвери към него.

" Задържането му беше тъкмо под моя балкон към 3 часа през нощта. Представете си по какъв начин се събуждаш и виждаш двама служители на реда с револвери и мъж на земята. Всички крещят ", написа Катерина Бисерова.

" Баща ми ги е гледал от балкона, завили са на ляво по Ломско към околовръстното, след това ги е видял на светофара на Обелски път, където трамвая излиза от полето, там са завили надясно и са тръгнали към Дмитрий Лихачов ", написа друга жена.

Съобщава се, че лидерът бил дрогиран.

Официална информация на този стадий няма.

 Може да бъде изображение с тролей, път и улица
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР