Пасажер без опит в летенето успя да приземи самолет, след

...
Пасажер без опит в летенето успя да приземи самолет, след
Коментари Харесай

Пасажер, който никога не е пилотирал, приземи самолет СНИМКИ

Пасажер без опит в летенето съумя да приземи аероплан, откакто на водача му прилошало.

Служители въздушния надзор съумели да оказват помощ на мъжа да приземи 14-местната " Честна " на Международното летище " Палм Бийч " във Флорида, Съединени американски щати. Случаят е от този вторник, а промяната на въпроните диспечъри сигурно е била изнервяща.

Смята се, че това е първият сходен случай в историята, написа " Мирър ". Самолетът се намирал на към 70 благи от летището, когато пътник се обадил да чиновниците и им съобщил, че водачът е променчив в дейностите си.

От кулата му споделили да се опита да държи крилата равни с хоризонта и да следва крайбрежието. За благополучие, когато самолетът стигнал до летището последвало блогополучно кацане.





“Токущо станахве очевидци по какъв начин пасажери приземиха самолет”, гласят реплики на диспечърите в кулата.

Според авиациония специалист Джон Нанс тези думи са голямо подценяване на стореното.

“Това е първият случай, за който знам, при който една от тези ( “Чесна”) бива приземена от някой без пилотски опит”, споделя той.

Пасажерът слушал с внимание и успокоение заръките на диспечърите, което било решаващо за щастливото развиване на случая.

Федералната авиоадминистрация води следствие за аргументите довели до утежняването на здравето на въпросния водач.

Превод: GlasNews.bg

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР