Първият мач от 28-ия кръг на Серия А противопостави Наполи

...

Торино си тръгна с точка от визитата на Наполи след гол със задна ножица на Арналдо Санабриа

Първият мач от 28-ия кръг на Серия А опълчи Наполи и Торино, като крайният резултат бе тъждество 1:1. Акцентът на срещата бе попадението със задна ножица на Арналдо Санабриа.

В хода на първото полувреме на стадион " Диего Армандо Марадона " в Неапол домакините диктуваха протичащото се на терена. Хвича Кварацхелия имаше положителни благоприятни условия да открие резултата, само че вратарят Ваня Милинкович-Савич избави ударите му.

След почивката точно грузинецът даде задатък на италианския първенец. Нападателят засече от воле центриране във вратарското поле на Марио Руи.

" Биковете " обаче изравниха резултата в ответната офанзива. Арналдо Санабриа се появи в игра и секунди по-късно се разписа с първото си допиране със задна ножица след безредие в наказателното поле.

До края на срещата се повтори сюжета от първата част. Хвича Кварацхелия обстрелваше противниковата врата, само че Ваня Милинкович-Савич не разреши да бъде преодолян.

Наполи остава на 7-ата позиция в класирането с актив от 44 точки. Торино се намира на 10-ото място с 38 точки.