Две жени починаха внезапно на улицата в София
Първият случай е станал малко преди 14 часа в региона на кръговото кръстовище на 4-и километър. На 65-годишната жена й прилошало, свлякла се на тротоара и е умряла.
Малко след случая в същия регион са станали две обособени пътнотранспортни катастрофи.
Съвпадението на мястото е довело до объркване измежду преминаващите, които предположили, че дамата е станала жертва на злополука. От СДВР обаче изрично прецизират, че няма връзка сред смъртния случай и произшествията.
Два часа по-късно жена умря в региона на Лъвов мост.
Трагедията се е разиграла пред очите на десетки минувачи минути след 16:30 часа.Докато пресичала със собствен непосредствен, на дамата на забележима възраст към 70 години й прилошало и паднала на земята. Пристигналите на място незабавни медици единствено установили гибелта й.
Източник: vijti.com
КОМЕНТАРИ




