Първият Ерген на България Виктор Стоянов разкри в интервю, че

...
Първият Ерген на България Виктор Стоянов разкри в интервю, че
Коментари Харесай

Инфлуенсърка грабнала сърцето на ергена Виктор

Първият Ерген на България Виктор Стоянов разкри в изявление, че след раздялата с победителката от шоуто Виктория е срещнал любовта. Но не с някоя от другите дами, а с мацка, с която се срещнал преди да замине да снима в Турция.

 

Той не разкри името на девойката, само че спекулации незабавно плъзнаха в мрежата. Твърди се, че новата другарка на Виктор е 25-годишната инфлуенсърка и влогърка Мария Тарашманова. Тя обича да пътува по света и у нас, като споделя красиви фрагменти от прекарванията си в обществената мрежа.

 

Неотдавна с Виктор са били дружно в Нидерландия, постоянно обикалят и из България в обща компания. Прави усещане, че те си харесват взаимно фотосите в Инстаграм, само че съгласно осведомени към момента не желали да се разкриват обществено като двойка.
Източник: 18min.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР