Първият досег на Кирил Десподов с италианския футбол едва ли

...

Десподов с дебют за Каляри при класическа загуба

Десподов с късмет за дебют на именит стадион
Първият допир на Кирил Десподов с италианския футбол надали ще остави положителни мемоари. Българинът влезе като запаса в 76-та минута на мястото на Артур Йоница, само че неговият Каляри загуби с 0-3 гостуването си на Милан. Новата покупка на " сардинци " нямаше доста благоприятни условия за изява като съумя да се допре едвам няколко пъти до топката. За Десподов това бе вторият мач, в който попада в групата на треньора Роландо Маран. Срещу Аталанта преди седмица, той остана неизползвана запаса.

Милан поведе в резултата още в 13-та минута когато Лука Чепители си означи автогол. Лукас Пакета удвои резултата в 22-та минута, а полякът Кжищоф Пьотек постави точка на разногласието в 62-та минута с гол номер 15 на сметката си в шампионата и четвърти в четири мача за " росонерите ".

В идващият кръг Каляри ще бъде хазаин на Парма, а Милан ще пътува до Бергамо за дуел с Аталанта.
Източник: offnews.bg