Първата ни ракета Григор Димитров се готви на пълни обороти

...
Първата ни ракета Григор Димитров се готви на пълни обороти
Коментари Харесай

Григор Димитров с двама треньори на турнира в Доха

Първата ни ракета Григор Димитров се готви на цялостни обороти и наподобява подготвен да се завърне с нови сили на шампионата в Доха. Надпреварата е от категория ATP 500 и стартира на 17 февруари, оповестява Факти.

До момента хасковлията, който на 16 май ще навърши 34 години, не е играл в столицата на Катар.

Димитров тренира със своя екип в Дубай, като усещане направи, че този път е дружно и с двамата си треньори - Джейми Делгадо и Даниел Валверду, които нормално се редуват да бъдат в щаба на българина.

От фотосите, оповестени в обществените мрежи, излиза наяве, че компактно до топ тенисиста ни е и Даниел Трокслер - физиотерапевт, който е бил част и от щаба на 20-кратния първенец от Големия шлем Роджър Федерер в края на забележителната му кариера.

В Доха ще играят още Яник Синер, Карлос Алкарас, Новак Джокович, Даниил Медведев и Алекс де Минор.

Както е добре известно, българинът, който е 13-и в международната класация, не можа да доиграе мачовете си в Бризбейн и на Аустрелиън Оупън поради проблеми в региона на адукторите. Това бе повода той да не играе в Ротердам и Марсилия.

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР