Първата изгонена от Master Chef Събина Косева е имала фиктивен

...
Първата изгонена от Master Chef Събина Косева е имала фиктивен
Коментари Харесай

Първата изгонена от Master Chef: Бях омъжена за джендър...

Първата изгонена от „ Master Chef ” Събина Косева е имала мним брак с джендър.

Готвачката била принудена да бъде заслон за същинската полова ориентировка на брачна половинка си, с цел да остане да живее с него в Белгия, разкриват нейни другари. Събина удостовери сбито слуховете и призна, че не е била щастлива по време на брака си.

Тя описа, че е сключила брак по сметка с милионер в Белгия, който забогатял, печелейки 8 милиона евро от тамошната лотария. Събина нямала легални документи, които да й разрешат да работи в непознатата страна и по тази причина се решила на тази стъпка. Бракът бил преференциален и за двамата – хем тя си узаконявала престоя, хем ненадейно забогателия мъж се представял пред фамилията си като порядъчно фамилен господин. С него готвачката се срещнала по интернет и малко по-късно решили да се оженят фиктивно, писа „ Таблоид “.

Историята обаче претърпява чудноват поврат. Прокурор забранил брака, тъй като схванал, че той е единствено по сметка и на процедура младоженците нямат усеща. Адвокат обаче съумял да пребори решението му в съда с аргумента, че щом и двамата го желаят няма спънка. Така двойката сключила публично брак и вдигнали женитба в Брюксел.

Бракът обаче траял единствено година и половина, през които Събина въобще не била щастлива. Съпругът й разкрил неприятни черти от характера си, за които тя през днешния ден не желае да споделя. Най-вероятно дамата е ставала свидетелка на брутални хомо осъществявания, позволяват околните й. В момента някогашният й живее публично с мъж и престанал да се крие, че е гей, описа тя в предаването „ Преди обед ”.

Когато Събина напуснала мъжа си, имала десетина евро в джоба си. Нямала право да получи част от облагата от лотарията, защото имала подписан предбрачен контракт, че при бракоразвод няма да получи безусловно нищо. Затова спала първата нощ в колата си, а след това потърсила помощ от църквата. За нея се погрижили монахините от ордена на сестрите на любовта, които я приютили. Тя почнала работа в ресторант в белгийския град Брюж, а не след дълго още веднъж по интернет се срещнала със настоящия си брачен партньор. Той е холандец, към този момент пенсионер и двамата сега живеят в България. 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР